Patent Tescil

Patent Tescil Hizmeti

Patent

Entelektüel hayatımızda her geçen gün yenilikler karşımıza çıkmaktadır, bu süreçte yeniliklerin taklit edilmesi en önemli problemlerden bir tanesi olmuştur. İster kurumsal isterse de bireyler olarak bulduğunuz yenilikleri 3.kişilerden koruyabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, aslında bu işlem oldukça basit, Patent hizmetleri sayesinde bulduğunuz yenilikler ve icatlar artık sadece size ait olabiliyor ve sizden izin alınmadığı takdirde kimse bu yeniliğinizi kullanamıyor.
Patent alma işlemi süreci hukuki ve yasal işlemlere dayanmaktadır, hem yurtiçinde hem de yurtdışında yeniliklerinizi koruyabilir onu aynı zamanda tamamen size dönük bir şekilde uyarlayabilirsiniz. Yenilik ve icatlar neler olabilir? Gibisinden birçok soru ile karşılaşmaktayız, bu soruları cevaplarsak kola kutusundaki açma kapaktan tutunda size ait bir slogana kadar her şey patent alma hizmetine dâhil olabilmektedir. Ülkemizde ve dünyada en çok ürünler konusunda patent alındığını görmekteyiz ve alınan bu tescil belgesi müşterilerine aynı zamanda gelir de kazandırabilmektedir.

Patent Almak Neden Önemlidir?

Küreselleşen dünyada bilgi akışı kısa sürede her yere yayılmaktadır, yeniliklerinizin de bir başkasının da düşünebileceğini göz önünde bulundurarak aceleci davranmalısınız. Aksi durumda sizden daha hızlı davranan birisi sizin yeniliğinizin patentini alırsa iş işten geçmiş olabilir, alınan bu faydalı modeli kullanmak için bizzat o kişi ya da kurumla görüşme yapıp anlaşmanız gerecektir.
Patent alma konusunda hizmet sunan birçok firma bulunmaktadır, bu firmaların birçoğu yerel ve uluslararası olarak çalışmaktadır. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise güvenilir bir firma bulmak olacaktır, hızlı ve kolay tescil alabilen, yurtiçi ve yurtdışı ağı gelişmiş profesyonel bir firma işinizi rahatlıkla halledecektir.
Yenilik ve icatlarınızın sorgulanması da oldukça önemlidir çünkü daha önce yenilikleriniz bir başkası tarafından tescillenmiş olabilir. Patent alma hizmeti sunan firmalar bu konuda gelişmiş sorgulama araçlarına sahip olmalıdır ve bu sayede sizler gereksiz olarak beklemek zorunda kalmazsınız.

Kolay Patent Ezberleri Bozuyor

Patent ve faydalı model belgesi konusunda yıllardır hizmet sunan Kolay Patent ekibi olarak sizlere hizmet sunmaktan büyük ayrıcalık duymaktayız. Firmamız yılların getirmiş olduğu deneyimi kullanarak profesyonel bir şekilde çalışmaktadır, gerek yurtiçindeki gerekse de yurtdışındaki ekiplerimiz işlerinin ehlidir. Kolay ve kısa sürede ürünlerinizin ve yeniliklerinizin tescil edilmesi konusunda sizlere garanti sunmaktayız.
Firmamız hukuki ve yasal anlamda üst düzey kurumlarla iş birliği içerisindedir ve olabilecek en ufak sorunlara dahil hemen müdahale edebilecek bir yapıya sahiptir. Sizlerin bu süreçte yapması gereken tek şey ise bizlere ulaşmak olacaktır. Yeniliklerinizi kısa sürede tüm dünyaya duyurabiliriz ve bu sayede önemli bir markanın da sahibi olabilirisiniz.
Unutulmamalıdır ki kendinizin üzerine tescil ettiğiniz ürünler ya da yenilikler sizlere önemli bir gelir kapısı olabilir. Kiraya verebilir ya da çok yüklü mevlalara satabilirsiniz, Kolay patent ekibi her zaman sizlerin yanındadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA
× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?