Marka Tescil Ünvan Değişikliği

Marka Tescil Ünvan Değişikliği

Marka Tescil Unvan Değişikliği

Marka Tescil Unvan Değişikliği

Marka tescil unvan değişikliği birçok patent firması tarafından uygun fiyatlarda yapılmaktadır. Kolay patent firmamız sayesinde marka tescil unvan değişikliği işlemleriniz kısa sürede sağlıklı bir şekilde gerçekleşecektir. Unvan değişikliğine yönelik tüm belge ve toplam maliyet bilgilerini firmamızdan öğrenebilirsiniz. Marka sahibinin isim, unvan değişikliği talep etmesi halinde bu değişiklik isteği, gerekli belgeler ve ücretin ödenmesi ile sicile kaydedilmektedir. Sicile kayıt işleminin yapılmasının ardından değişiklik gazetede yayınlanır.   

Şirketlerin unvan değişiklikleri marka marka başvurularında da uygulanır. Başvurunun yayınlanmasından sonra gerçekleşen değişiklikler bültende yayınlanır.  Değişikliklerin aynı şirkete ait birden fazla başvuru veya tescili ile ilgili olduğu durumlarda, istenilen değişikliğin her bir başvuru ve tescil için aynı olması koşuluyla tek bir talep yapılması yeterli görülmektedir.

Marka Tescil Unvan Değişikliği Hakkında

Marka tescil unvan değişikliği hakkında buraya kadar bahsettiğimiz değişikliklerin, marka sahibinin yeni bir marka başvurusu sırasında tespit edilmesi halinde, sicilde adına kayıtlı bulunan tescil ve başvuruların tamamı üzerinde değişiklik yapılması gerekir.  İsim ve unvan değişiklikleri, sicile kayıt ettirilmediği sürece Türk Patent Enstitüsü tarafından hak sahibine yapılacak bildirimlerde mevcut sicil kaydı dikkate alınmaktadır. Marka tescil unvan değişikliği talebinde yer alan herhangi bir beyanın doğruluğundan kesin nedenlerden kaynaklanan şüpheye düşmeler halinde Türk Patent Enstitüsü delil sunulmasını isteyebilir.

Marka Tescil Unvan Değişikliği İçin Gerekli Belgeler

Marka unvanının değişmesi durumunda işletmenin tüm markalarına ait belgeler ile Türk Patent Enstitüsüne müracaat edilerek gerekli değişiklikleri yapabilir. Marka tescil unvan değişikliği hakkında gerekli olan tüm bilgiyi Kolay Patent firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Firmamız bu anlamda gerekli olan tüm yasal bilgileri en ince ayrıntısına kadar sizlere sunacaktır. Ayrıca gerekli olan tüm belgelerin temin edilmesinde sizlere yardımcı olarak işinizi kolaylaştıracağız.

Marka tescil unvan değişikliği yapmak isteyen işletmeler firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilir. Bu alanda firmamızın verdiği ayrıntılı bilgi ve yönlendirmeler ile birçok marka tescil işlemlerinde olduğu gibi bu işlemi de sorunsuz bir şekilde çözeriz. Bizimle en kısa sürede iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

 

 

Call Now ButtonHEMEN ARA
× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?