Hakkımızda

Kolay Patent

K

olay patent ekibi olarak sınai haklar( marka, patent ve tasarım) alanında yıllardır hizmetler sunmaktayız. Firmamız alanında uzman olmakla beraber hizmet verdiği yıllar içerisinde birçok olumlu referansa da imza atmıştır. Uygun fiyat politikamız ve hızlı çalışma ağımız nedeniyle birçok müşterimiz bulunmaktadır. Kolay ve hızlı bir şekilde sizlerde istediğiniz konumlara gelebilir, önemli gelir kaynakları elde edebilir ve rakiplerinize fark atabilirsiniz.
Kolay patent firması olarak birçok alanda haklarınızı savunmakta ve buluşlarınızı koruma altına alma konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Vekillerimizin tamamı profesyonel bir şekilde çalışmaktadır, hem yurtiçi hem de yurtdışı ağı gelişmiş, farklı dillere hâkim olan vekillerimiz sonuç odaklıdır. Bizlere ulaştıktan sonra sizlerin yapması gereken tek şey süreci rahat bir şekilde izlemek olacaktır.
Kolay patent ekibi olarak birçok alanda sizlere hizmet sunmaktayız, onlardan sadece bazıları şunlardır;
• Patent Tescil
• Faydalı Model Tescil
• Patent Ve Faydalı Model Takip Ve İzleme
• Patent Ve Faydalı Model Danışmanlığı
• Endüstriyel Tasarım Tescil
• Endüstriyel Tasarım Takip Ve İzleme
• Endüstriyel Tasarım Araştırması
• Marka Tescil
• Marka Tescil Takip Ve İzleme
Firmamız yukarıda belirtilen tüm alanlarda hizmet sunmaktadır, ek olarak başvuru işlemlerinde dahil her şeyde işlemleri bizler halletmekteyiz. Yeni buluşunuzdan tutunda marka değerinize kadar her şeyde bizlere danışabilir ve fikir elde edebilirsiniz. Güvenilir bir firma açısından bizleri internetteki bütün platformlarda araştırabilirsiniz.
Kolay Patent Ekibi hukuk bilgisi açısından işin ehli avukatlarla ve bu sektörün olmazsa olmazları olan vekillerle çalışmaktadır. Avukat ve vekillerimizin tamamı işini severek yapmaktadır, alan bilgisi olarak düşündüğümüzde iyi bir seviyede olduklarını ve işlemlerdeki başarılarını söylemeye gerek olmadığını düşünüyoruz.
Ulusal ve Uluslararası alanda gelişmiş bir ağa sahip olan firmamız tüm kanalları kullanarak detaylı bir araştırma sahası oluşturmaktadır. Özellikle de başvurunun başlangıcında zaman kaybı yaşamamanız adına kolay patent ekibi tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Sizlerde marka, tasarım ve patent konusunda hizmet almak istiyorsanız, iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kolay ve kısa bir sürede istediğiniz noktaya gelebilir ve hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Kolay patent ekibi olarak sizleri ağırlamaktan gurur duyacağız.

Call Now ButtonHEMEN ARA
× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?